Září 2008


Akatsuki ALL

30. září 2008 v 21:02 Akatsuki
prstene
chibi

Moje obrazky

30. září 2008 v 20:30 ~MOJE obrazky~
tento je moj oblubenya toto je moj uplne najoblubenejsi
toto je trochu divne myslim tu hlavu mno

aj toto je trochu divne ten nos mno
toto je podla mna velmi pekne
mno a toto je jedno z prvych


mno dufam ze sa vam pacia ked budem mat dam sem aj dalsie


Pre Midnight Lady & Babe Doll

28. září 2008 v 20:05 ~SPRIATELENÉ BLOGY~

dufam ze sa ti bude pacit


Pre Aleenku12 za SB

28. září 2008 v 19:42 ~SPRIATELENÉ BLOGY~

pre Aleenku12 za SB.............dufam ze sa ti bude pacit presne music anime girl som nenasla mala som iba toto mno ale daco s hudbou to ma mno tak hadam sa ti bude pacit

A este pixelky

27. září 2008 v 16:28 ALL

Naruto dalsie pixelky

27. září 2008 v 16:26 ALL
307n6ly.gif picture by WongMay48zsaoj.gif picture by WongMay2rnis9j.gif picture by WongMay40k4i8l.gif picture by WongMay2czcz5y.gif picture by WongMay2s10neq.gif picture by WongMay2e6cxty.gif picture by WongMay49l1jsj.gif picture by WongMay2egfbk2.gif picture by WongMay4048sj5.gif picture by WongMay2qxotpy.gif picture by WongMay40l4a69.gif picture by WongMay30mpziw.gif picture by WongMay29xu6bd.gif picture by WongMay4bq9ndd.gif picture by WongMay4d297qf.gif picture by WongMay40paetu.gif picture by WongMay2a0dqw8.gif picture by WongMay4d44dbq.gif picture by WongMay33oteko.gif picture by WongMay4bro4zt.gif picture by WongMay2a8g93q.gif picture by WongMay2u4ubo0.gif picture by WongMay

Naruto-pixelky

27. září 2008 v 16:23 ALL1.Naruto-Bleskovka

27. září 2008 v 13:48 ~Bleskovky~
1.ahoj
2.jak?
3.ku komu by ste priradili jednotlive obrazky?
->a,
->b,
->c,
____________a________________b_______________c___________
4.pozeravas NARUTA?
5.paci sa ti moj blog?
6.co by som sem mala dat?
7.co na DIPLOM?
8.okik diki za vyplnenie 1.bleskovky pak pisnu na blog

Sakura vs Ino

24. září 2008 v 19:56 Sakura Haruno

Moje RPCčky

22. září 2008 v 20:33 ~Naruto~
mno na yuotube som zistila ze sa to tak vola mno dufam ze sa vam budu pacit

Uchiha Sasuke

22. září 2008 v 18:06 Sasuke Uchiha
Sasuke cool! x) Uchiha Sasuke je Genin ze Listové , pochází z kdysi silného Uchiha klanu , jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dedičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje sharingan . Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu 7 , který vede Hatake Kakashi . V týmu je společně se Sakurou a Narutom.. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.
Sasuke je jeden z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Uchiha Itachi) . Sasuke je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stínu svého staršího bratra Itachiho.Itachi který byl považován za super génia, zvládal Sharingan už v osmi, Chuuninskou zkoušku udělal v 10 a stal se ANBU kapitán ve 13. Proto se jeho o otec zajímal hlavně o něj a ne o Sasukeho. To Sasukeho hodně sasuketrápilo a někdy přímo způsobovalo psychická traumata.Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat od svého klanu. V této době se proto otec věnoval hlavně Sasukemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsu (živel ohně: technika velkého fireballu). Sasuke se tuto techniku naučil ve věku osmi let, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Sasuke proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.
Mangekyou Sharingan - Sasuke Jednoho dne, kdy šel Sasuke z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou sharingan(kaleidoskopický sharingan).Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:
"Orokanaru Otóto yo... kono ore wo korošitakuba, urame! nikume! sošite minikuku ikinobiru ga ii... nigete... nigete... sei ni šigamecuku ga ii. sošite icuka ore to onadži me wo motte, ore no mae ni koi!" "Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."

Sasuke si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratovi. Jako cíle svého Sasuke života si stanoví zabití Itachiho a vzkříšení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Sasukeho zájem).
Sasukeho Chidori a akademii Sasuke vyniká v každém poli studia, je číslo jedna nejhezčí ninja akademie, a také celkově je číslem jedna. Sasuke dokončí akademii ve stejném věku jako Naruto a Sakura i když jsou jeho schopnosti mnohem vyšší. Toto zpoždění způsobil hlavně incident zmasakrování jeho klanu. Hezký, extrémně nadaný a ještě ze vznešeného klanu, Sasuke je mezi dívkami nejoblíbenější ninja z celé akademie, dokonce se líbí i Temari. . Jak již bylo zmíněno, tak se nikde nevyskytl ani náznak toho, že by měl nějaký osobní vztah s některou ze svých obdivovatelek. Největší zájemkyně o Sasukeho jsou Sakura a Yamanaka Ino. . Sasukeho největší soupeř je jeho týmový kolega Naruto, se kterým závodí v tréninzích technik.

Zajímavosti

Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaru neoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Význam jména

Sasuke je pojmenován po legendárním ninjovi jménem Sarutobi Sasuke. Uchiha je jiný způsob, jak vyslovit Uchiwa, což je papírový vějíř (který má klan ve znaku). Ve starém Japonsku byly tyto vějíře používány jako dary pro císařovy ochránce k ochraně proti šípy. Důležitější využití měly ale pro rozdmýchávání ohně, proto také klan Uchiha ovládá oheň. Sasuke psáno jako 佐助 může znamenat pomocník nebo ochránce.

Techniky

Sharingan
Chidori (1000 ptáků) Chidori Nagashi (proud tisíce ptáků) Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně) Katon: Ryuuka no Jutsu (oheň: technika dračího ohně) Kage Buyou (stín tančícího listu) Shishi Rendan (lví kombo) Soufuushasan no Tachi (pohyblivý větrný mlýn se třemi lopatkami) Katon: Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu) Kage Shuriken no Jutsu (technika stínového shurikenu) Shunshin no Jutsu (technika chvění těla) Bunshin no Jutsu (technika klonu) Nawanuke no Jutsu (technika úniku na laně) Kawarimi no Jutsu (technika přemístění) Hayabusa Otoshi (sokolí útok) Henge no Jutsu (přeměna)

Umino Iruka

22. září 2008 v 17:46 Umino Iruka
Iruka Umino Iruka je učitel na ninjovské akademii, kde studoval Uzumaki Naruto . Mezi Narutem a Irukou je zvláštní vztah. Iruka vidí v Narutovi sám sebe, protože také vyrůstal jako sirotek. Jeho rodiče byli zabiti devitiotsasy demon Kyuubi), když mu bylo 12 let (jako Narutovi na začátku seriálu).
Naruto si Iruku oblíbil, protože právě Iruka byl první, kdo ho uznal jako drahocenou osobu, a Narutoho vidí jako svého otce. I když Irukovi rodiče byli zabiti démon zapečetěným v Narutovi , Iruka ho z toho neviní a ví, že Naruto není ten démon, ale úplně jiná osoba. Protože se Iruka obává, že požadavky kladené na sou příliš velké, tak podceňuje Narutovy chopnosti během zkoušek, které provázejí cestu vedoucí k hlavnímu Narutovi cíli - stát se úžasným ninjou, nejlepším v jeho vesnici,Hokagem . Iruka byl také učitelem Konohamaru.Iruka má jizvu přes nos vedoucí z jedné tváře na druhou, spekuluje se o tom, že tu jizvu mu způsobil Devítiocasý démon během útoku na Skrytou Listovou Vesnici. Iruka se narodil 26. května. Na začátku seriálu mu bylo 25 let. Je 178 cm vysoký, má hnědé vlasy a černé oči, váží 66,2 kg. Je Chuninem ve Skryté Listové Vesnici

Překlad jména

Umino Iruka rozepsné jako "umi no iruka" znamená mořský delfín. Jeho oblíbené jídlo je Ramen z baru Ichiraku Ramen . Mezi jeho koníčky patří chození do horkých pramenů.

Techniky

Henge no Jutsu (Přeměna) Kawarimi no Jutsu (Přemístění)

Uzumaki Kushina

22. září 2008 v 17:36 Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina byla ninja ze Země vodních vírů. Měla Uzumaki Naruta s člověkem jménem Minato
Uzumaki Kushina
Namikaze, který byl současným Hokage a byl také známý jako Yondaime Hokage. Byla to velmi krásná žena s rudými vlasy. Navzdory tomu, že Naruto se mnohem více podobá Čtvrtému, svou osobností a používáním ninjutsu (ninja techniky) se spíše podobá své matce. Více není o Kushine známo, kromě toho, že je nejspíš mrtvá.