Umino Iruka

22. září 2008 v 17:46 |  Umino Iruka
Iruka Umino Iruka je učitel na ninjovské akademii, kde studoval Uzumaki Naruto . Mezi Narutem a Irukou je zvláštní vztah. Iruka vidí v Narutovi sám sebe, protože také vyrůstal jako sirotek. Jeho rodiče byli zabiti devitiotsasy demon Kyuubi), když mu bylo 12 let (jako Narutovi na začátku seriálu).
Naruto si Iruku oblíbil, protože právě Iruka byl první, kdo ho uznal jako drahocenou osobu, a Narutoho vidí jako svého otce. I když Irukovi rodiče byli zabiti démon zapečetěným v Narutovi , Iruka ho z toho neviní a ví, že Naruto není ten démon, ale úplně jiná osoba. Protože se Iruka obává, že požadavky kladené na sou příliš velké, tak podceňuje Narutovy chopnosti během zkoušek, které provázejí cestu vedoucí k hlavnímu Narutovi cíli - stát se úžasným ninjou, nejlepším v jeho vesnici,Hokagem . Iruka byl také učitelem Konohamaru.Iruka má jizvu přes nos vedoucí z jedné tváře na druhou, spekuluje se o tom, že tu jizvu mu způsobil Devítiocasý démon během útoku na Skrytou Listovou Vesnici. Iruka se narodil 26. května. Na začátku seriálu mu bylo 25 let. Je 178 cm vysoký, má hnědé vlasy a černé oči, váží 66,2 kg. Je Chuninem ve Skryté Listové Vesnici

Překlad jména

Umino Iruka rozepsné jako "umi no iruka" znamená mořský delfín. Jeho oblíbené jídlo je Ramen z baru Ichiraku Ramen . Mezi jeho koníčky patří chození do horkých pramenů.

Techniky

Henge no Jutsu (Přeměna) Kawarimi no Jutsu (Přemístění)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.