Leden 2009

Obrazky-Ja v Naruto-vlastna vyroba:D

18. ledna 2009 v 19:57 ~Ja/Blog~
No neni to ziadna slava ae podla mna sa celkom vydarili:D nemyslite?

OZNAM

17. ledna 2009 v 11:20 | Anemi |  ~Ja/Blog~
no viem ze tu dlho nic nepribudlo ae nemam vobec cas teraz skola vysvecko a tieto veci tak nestiham ae slubujem ze coskoro sa blogu zacnem znovu venovat:DDD

Rekord v komentoch

11. ledna 2009 v 20:00 ~Ja/Blog~
Tak videla som to uz na niektorych blogoch a mno rozhodla som sa ze to bude aj na mojom blogu:DDD mno tak vas prosi pisnite daky komentik aj viac PLS PLS PLS PLS piste co chcete a co najviac dakujem vam mocmocmoc za komantiky dufam ze ich bude stale pribudat:DDDD

2.cast - Zrádce

11. ledna 2009 v 18:05 ~Poviedky~
Takže po dlhšej dobe je tu pokračovanie poviedky s názvom: Zrádce. Dúfam že sa vám to bude páčiť.

Přešlo už pár dní. Do zkoušky chuuninu zbývá už jen jeden den a Anemi stále neví co s Imagarem. Bojí se, že by mohl udělat nějakou hloupost během té zkoušky. Už ho dlouho neviděla. Doufá, že za ten čas se nad sebou zamyslel a vše bude zas v pořádku, ale moc se plete. Imagara trénuje jako o život. Chce se za jakoukoli cenu utkat s Anemi. Po tom jak ho odmítla ji začal nenávidět a Anemi to ví. No co měla dělat? Nechtěla mu nijak ublížit, jen k němu necítila to, co kdysi on k ní. Stále se kuli tomu obviňuje. Celou dobu se ho snažila najít a promluvit si. No marně. Nikde ho nevěděla najít. Jakoby zmizel bez stopy. Věděla, že se mu nic nestalo, že s ní jen nechce mluvit. Teda, že nechce mluvit s nikým ani s Atakou. Ten se ho taky pokoušel najít, no taky marně.
A je tu den zkoušky. Anemi a Ataka se ještě den před tím setkali u vodopádu, aby si promluvili o Imagarovi. "Tak co uděláme? Zítra je ta zkouška." Ptá se Ataka
"To kdybych věděla. Celej týden sem se Imagara snažila najít, ale nic jakoby zmizel bez stopy." "Nemyslíš, že se mu něco stalo?" znepokojeně se ptá.
"Ne, senseje sem taky nemohla najít. Stavím se, že je s ním a trénuje ho."
"Ale co když se něco stalo i sensejovi?" bojí se. "Ale no tak, kdyby se něco stalo už by to přece někdo věděl a jistě by nám to už řekli, přemýšlej. Oba jsou v pořádku sem si jistá. Ty přece jen tak někdo nepřemůže, nemám pravdu?" a pousmála se. "Jo a právě toho se bojím, Imagara je až moc silný. Bojím se, že bz se něco mohlo stát a on by s námi chtěl bojovat. Proč by jinak trénoval sám? My víme, jak bojuje, možná se učí něco nového, aby nás porazil…"
"Už s tím přestaň, nebyl si to ty, kdo říkal, že on by nám neublížil?"
"Jo vždyť jo, ale začínám mít dojem, že sem se spletl. Proč by jinak trénoval sám?" ptá se.Anemi ho stále upokojuje, že bude vše v pořádku, že nám neublíží. I když tomu sama nevěří. Ví, že Imagara něco chystá, no neví co. To jak Ataka šílí, ji začíná dost vadit tak mu přísně řekne: "Možná chce být jenom prostě sám, aby si přemyslel co a jak se zkouškou a tak podobně." sice tomu nevěřila, musela Ataku nějak uklidnit. "Ty tomu opravdu věříš Anemi?" nevěříc se ptá. "Jistě."
zalhala. Nevěděla, co mu má říct tak prostě lhala. "Tak jo, měli bychom jít. Musíme se na zítřek připravit." snaží se změnit téma. "Tak dobře. Zítra se uvidíme. Ahoj." rozloučil se a odešel. "Měj se" ještě za ním zakřičela.
"Tak jo konečně je tu klid. Promiň mi to, Atako, ale stačí, že se s Imagarem trápím já, ty nemusíš. Ach jo, nelíbí se mi, že sem mu musela lhát, ale co sem mu měla říct? Že Imagara nás začal nenávidět? Pochybuju, že by to překonal. No co zítra se snad vše vyřeší. Doufám. Nějak to snad přežijeme, ale pokud budu muset bojovat s Imagarem nevím či to dokážu. Nebudu schopna mu ublížit. Stále je to můj přítel, i když se tak moc nechová." mluví si pro sebe. Za chvíli se zvedne a jde znova do toho domu v lese, ve kterém je doma. Jako vždycky tak přemýšlela a vzpomínala. Bylo poledne. Chvíli si zavzpomínala a pak začala trénovat. Trénovala až do západu slunce. Byla už hluboká noc a ona pořád trénovala. Byla hodně vytrvalá. Veščinou trénovala, až kým nebyla úplně bez chakry, no tento krát ne potřebovala sílu na zítřek. Tak si šla lehnout, aby si odpočala.
Je ráno. Zkouška chuuninu je tu. Vše se zdálo být v pořádku. Ataka i Imagara přišli načas. První test - písemná zkouška, nic těžkého. V tomhle je nejlepší Ataka. No i Anemi a Imagara to hravě zvládli. Byl na řade druhý test. Test přežití. Před tím byla ale potřeba udělat ještě nějaká opatření. Za ten čas šla Anemi za Imagarem. "Ahoj" potichu řekla "Aa, koukněme se, koho to tu máme, už se ti po mě začalo stískat?" řekl se sarkasmem. "Přestaň s tím prosím tě. Co se to s tebou děje? Proč s námi už ani nemluvíš?"
"Nemluvím? A co dělám jako teď?" brání se Imagara s posměchem. "Ty víš jak to myslím, a nedělej, že nevíš, o čem mluvím." naštvaně řekla. "Chováš se jak malý, jsme tým pochop to?"
"Co mám pochopit? Nejsem to já, kdo se chová jak malej, si to ty. Kuli jedné puse šílíš!" Anemi se zadívala dolů a zamyslela se. "Špatně si to pochopil, já jsem ti nechtěla ublížit. Nevěděla jsem si, že to pro tebe tolik znamená."
"Jo tak ty si to nevěděla, všichni kluci po tobě jeli a tobě to nevadilo nic si neudělala, no když sem to udělal já tak tě to vytočilo"
"Tak to není! Ostatní kluci oni, nemohla jsem jim nic udělat, měla bych s toho průšvih, slíbila sem lordovi hokágemu, že už nebudou žádné problémy. A ne že by mě to vytočilo, já jen, zarazilo mě to, nevěděla sem, že mě bereš jinak než jen jako kamarádku. Opravdu!" snaží se ho přesvědčit "Víš co? nesnaž se mě přesvědčit, stejně je to na nic. Raději si dávej pozor, protože tě dostanu a uvidíš, že se mnou si zahrávat nebudeš!" a odešel. Anemi se na něj se slzami v očích dívala, jak odchází.
Začal se test o přežití. Všechny týmy vyrazili i ten Anemin. Vše se zatím zdálo být v pořádku. Anemi v hlavě zněli ty slova, co ji Imagara řekl. Chtěl se s ní utkat. No ona mu nechtěla ublížit. Vlastně toho nebyla schopna. Nevěděla co dělat. Po pár hodinách se utkali s jiným týmem a získali nebeský svitek, který potřebovali. Po dalších únavných hodinách chození. Došli ke věži bez toho, aby narazili na nějaký další tým. Měli veliké štěstí.
Když dorazili i ostatní týmy, které přežili, lord hokage začal mluvit o třetí zkoušce. Přes druhou zkoušku přešlo 8 týmů, to všechny jouniny překvapilo. Proto, že prošlo tolik geninu musela se uskutečnit ještě něco jako předzkoušku. Jeden proti jednomu, boj na život a na smrť. Tady není místo pro slabé.
Souboje probíhali bez žádného většího problému. Ataka zvítězil. Je tam hodně velká konkurence. Už zbyli jenom 4 genini. Anemi, Imagara a ještě dva s jiných týmů. Všichni čekali, kdo půjde do příštího zápasu. A co se nestalo. Na obrazovce se objevili dvě jména: Anemi Hatake vs. Imagara. Anemi se strachem v očích koukala na obrazovku a v duchu si říkala: "Ne, to není možné! Jak to? Já s ním nemůžu bojovat, a namůžu se ani vzdát, co mám dělat? Co se to pro boha stalo?"
"Prosím, aby vybraní předstoupili." Ozvalo se ze zdola "Tak Anemi teď se uvidí kdo je lepší. A slibuju, že tě nebudu šetřit." uškrnul se a sešel dolů. Anemi se s odporem podívala do země a taky sešla dolů. Proktr zahájil zápas.
"Já s tebou bojovat nebudu!" odmítala Anemi. "Ale no tak snad se mě nebojíš? Nebo ano?" s úšklebkem řekl. "Ne, nebojím. No bojovat s tebou nebudu!!!"
"Tak to máš smůlu, no dělej, jak myslíš, když nechceš bojovat tak ZEMŘEŠ!!!"
Imagara na ni zaútočil. Anemi se ani nebránila. Jen se nechala mlátit ním. Nikdo nechápal, proč se nebrání. Ataka pořád křičel na Imagara no ten jakoby ho ani neslyšel. Srazil Anemi na zem. Jenom tam tak ležela, ani se nepokusila vstát.
Se slzami v očích se koukala na Imagara jak se na ni dívá tím nenávistným pohledem. V té chvíli si řekla: "Dost!!!" Nechtěla mu ublížit no nemohla dopustit, aby on ublížil jí ještě víc. Tak posbírala zbytek sil, použila zbylou chakru aby se od tamtut dostala, použila na to jutsu, které ji přes zem přeneslo pryč. No neměla dostatek chakry aby se dostala až do domu v lese, tak najednou jakoby "vystoupila" ze země uprostřed lesa. Zatím ve věži, kde se konali ty zápasy, ji všichni hledali. Imagara byl vítěz. No nebyl moc spokojený. Chtěl s ní bojovat jako rovný s rovným. Ne ji jen mlátit bez toho aby se bránila. Ataka do něj pořádně křičel, že proč to udělal a podobně. No on ho nevnímal, jediné co ho zajímalo je, proč s ním vlastně nechtěla bojovat. V tu dobu Anemi ležela bezvládně uprostřed lesa. Kde by ji nikdo nenašel hodně dlouho.mno tak tu to je ak tak najdete nejaku chzbu tak se omlouvam som zo Slovenska a po cesky pisat nie je lahke:DDD mno tak dufam ze sa vam to pacilo a ze si precitate aj dalsiu cast:DDD

mno tak toto som ja-akurat v snoch,mno ale nevadi:D-a Kakashi

11. ledna 2009 v 10:55 ~Ja/Blog~
obrazok mojej vyroby:DDviem nic moc ale co uz:DD

2.kolo SONB

8. ledna 2009 v 19:33 ~Iné súťaže~
Takze 1.kolo SONB sa skoncilo a vypadavaju:
Kaira-san.........Diplomek:
Yashin.......Diplomek:
A je tu zaciatok 2.kola SONB postupuju:
Vysledky 1.kola SONB:
Minako......16 Hlasy
Jarmila.......4 Hlasy
Kaira-san...3 Hlasy
anime1.......4 Hlasy
Yashin........3 Hlasy
Midnight Lady & Babe Doll......13 Hlasy

2.kolo SONB sa konci 14.1.09 v stredu-vecer

Moje new ♥SB♥Nayuki

6. ledna 2009 v 13:34 ~SPRIATELENÉ BLOGY~
toto je moje new ♥SB♥Nayuki ktore najdete ->TU<-
Diplom:
Dufam ze to je ono:DDDD


1.kolo SONB

3. ledna 2009 v 14:26 ~Iné súťaže~
tak je tu 1.kolo SONB
a tu su sutaziaci:


mno tak zhanajte hlasky
koniec 1.kola je 8.1.2009-stvrtok-vecer
mate 5 dni na zhananie hlasov:DDD

Pre Kamiko SB

3. ledna 2009 v 14:16 ~SPRIATELENÉ BLOGY~
toto je diplom pre mna
a tento je pre moje new SB ktore najdete ->TU<-


21.design-dievcata z Naruta

2. ledna 2009 v 21:17 ~Designy~
ZAHLAVIE:

STRANKA A MENU:

ZA STRANKU:

20.design-NaruHina

2. ledna 2009 v 21:14 ~Designy~
ZAHLAVIE:

STRANKA A MENU:

ZA STRANKU:

Navstevnost

2. ledna 2009 v 20:21 ~Návštevnosť~
Navstevnost tyden (15.12. 2008 - 21.12. 2008) je:
Pondeli: 22
Utery: 22
Streda: 17
Ctvrtek: 41
Patek: 51
Sobota: 114
Nedele: 69

Celkem: 336Vyhodnotenie pre Yamamura Aiko

2. ledna 2009 v 16:27 ~Ty v Naruto~
Meno:Yamamura Aiko
Vek:16
Vesnice:Piesocnej
Povaha:Si mila, dobrosrdecna,vtipna,zabavna niekedy drza, ked ta niekto urazi tak sa nahnevas a zabijes ho
Minulost:Mas v sebe demona Sabaku a nemozes spat kedze je v tebe len jeden den zaspis v ten den ta nemoze nikto prebudit.Ak ta niekto prebudi dostanes sa do sialenstva a nespoznas vtedy ani svojich priatelov tak si si zabila tvojich rodicou lebo zabudli ze je cas spanku a nechtiac ma zobudili a tak si ich zabila a potom si omdlela,ked si sa zobudila o nicom si nevedela teraz vobec nwis ze si zabila tvojich rodicou stale si myslim ze to boly akatsuky a preto ich chces zabit.
Nazory ostatnych:
Sasuke: Nenavidim ju a zabijem...
Sakura: Nemam ju rada lebo je proti Sasukemu...
Neji: Je zvlastna, ale kamaratska.
Gaara: Je uzasna...

Vyhodnotenie pre Kikkawu

2. ledna 2009 v 16:09 ~Ty v Naruto~
Meno:Kikkawa
Vek:12
Vesnice:Hvězdna
Povaha:Si zábavná,veselá.
Minulost:Jako malá si nežila v Konoze, ale v malé vesnici sama (na rodiče si nevzpomínás)která byla následovně zničena Orochimarem a ty si odešla do Konohy...
Nazory ostatnych:
Naruto: Je to super baba.
Sasuke: Naznasam ju....
Neji: Je super mam ju rad.
Hinata: Je to kamoska.

Vyhodnotenie pre Shašira Kamari

2. ledna 2009 v 15:33 ~Ty v Naruto~
Meno:Shašira Kamari
Vek:8
Vesnice:Písečná
Povaha:Tichý zabijak
Nazory ostatnych:
Sasuke: Nenavidim ju.
Neji: Je to kamoska.
Pein: Mam ju rad...
Sakura: Je desiva.
Kakashi: Je velmi silna hm...

Vyhodnotenie pre Karu

2. ledna 2009 v 15:23 ~Ty v Naruto~
Meno:Kara
Vek:18
Vesnice:Vodopádova
Povaha:Si trochu výbušná, ale důvěryhodná, bojovná a hodně odvážná. Nedopustís, aby se ostatním ubližovalo. Jen tak někomu nevěřís,po svých zkušenostech z minulosti, ale snažís se být přátelská a milá. A si beznadějný romatnik.
Minulost:V 15 si přišla do Listové, kde si složila zkoušky pro specializaci na špionáž. Seznámila si se tam s Irukou (nejlepší kámoš:-) ) a s Kakashim. Si z Vodopádu, ale o tvé minulosti nikdo nic neví a ty o ní nemluvís, abys nedostala do nebezpečí ty, které más ráda. Jediný Kakashi přišel na to, že más otevřený nějaký spor s Hidanem.
Nazory ostatnych:
Sasuke: Nezaujuma ma.
Sakura: Je desiva,teda niekedy sa mi tak zda.
Ino: Neznasam ju.
Kakashi: Mam ju rad.
Gaara: Je to kamaradka.
Temari: Je fain.